Nasi wystawcy

Lista wystawców Lista wystawców

PUH Dessa Stanisław Smakulski - Antyki Olsztyn

Telefon:
693 256 895
E-mail:
dessa.olsztyn@wp.pl
Lokalizacja:
Sektor B54 B53 B51 B52 - hala antyków

Firma „DESSA” z Olsztyna, istnieje na rynku ponad 20 lat. Przez cały ten okres powstawała bogata kolekcja różnorodnych antycznych wyrobów, które znajdują się w jej ofercie.

Prócz przedwojennych mebli (profesjonalnie odrestaurowanych we własnej Pracowni Renowacji a także zachowanych w stanach oryginalnych i jeszcze nie odnawianych) można nabyć wszelkie przedmioty użytkowe i dekoracyjne.

Oferta obejmuje piękne stare platery, sztućce, antyczną porcelanę, wyroby z ceramiki i szkła, ścienne, stoące i kominkowe zegary, obrazy i grafiki, biżuterię, żyrandole i lampy a także militaria i białą broń. Znajdują się w niej także wiekowe samowary, żelazka, moździeże, dzwonki, gliniane naczynia, stare wagi szalkowe i odważniki. Są w niej przedmioty unikatowe i cenne, ale również takie na każdą kieszeń.

Firma chce docierać z ofertą do wszystkich grup klientów, chce żeby każdy znalazł tu coś dla siebie.

W Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 22 mieści się galeria, a przy ul. Jacka Kuronia 13 Magazyn Wystawowy z dużą ilością nie odnowionych przedwojennych mebli (ponad 500). W tych samych pomieszczeniach prężnie działa niewielka Pracownia Renowacji, która od lat cieszy się dobrą renomą na lokalnym rynku. Prace renowacyjne prowadzone są na własny użytek oraz na zlecenie klientów.

Aby oferować najwyższą jakość - wszystkie przedmioty wystawione do sprzedaży (za wyjątkiem mebli z magazynu) przeszły proces czyszczenia i profesjonalnej konserwacji a tam gdzie było to konieczne - zostały gruntownie odrestaurowane.

Koronnym punktem oferty firmy "Dessa" są posrebrane sztućce, których posiada (mogę śmiało zaryzykować to stwierdzenie) największą kolekcję w kraju. Obejmuje liczne komplety sztućców na 6, 12, 18 a nawet 24 osoby, zestawy deserowe, oraz ogromną ilość pojedyńczych sztućów środka stołu o najróżniejszych dekorach i zastosowaniach. Są w niej też sztućce srebrne.

Od kilku lat firma aktywnie działa na Facebooku i Instagramie (jako Dessa Antyki Olsztyn), inspiruje, uczy, dzieli się wiedzą, pokazuje piękno dawnych wyrobów.

Kontakt odbywa się drogą mailową: dessa.olsztyn@wp.pl
i telefoniczną: 693256895

Usługi

Renowacja
Więcej

Oferty sprzedawcy