O nas

Warszawskie Targi Antyków to bez wątpienia największa w Polsce giełda, gdzie można kupić wiekowe meble z klimatem, różnego rodzaju bibeloty oraz starocie.

Funkcjonujemy już od ponad 19 lat, oferując kupującym i sprzedającym komfortowe warunki wystawowe w ogrzewanej hali o powierzchni 4500 m2. Posiadamy obszerny parking, a klienci mają możliwość skorzystać z transportu zakupionych mebli pod wskazany adres.

Największa w Polsce giełda, gdzie można kupić wiekowe meble

Warszawa to miasto gdzie na strychach lub w piwnicach często poukrywane są skarby, lub starocie.

Zakurzone antyki mogą okazać się cennymi pamiątkami lub obiektami o dużej wartości. Tego rodzaju przedmioty wymagają niejednokrotnie renowacji, dlatego nasi specjaliści oferują rozmaite usługi, takie jak odnawianie staroci. Niektóre ze stanowisk specjalizują się w biżuterii, meblach oraz dziełach sztuki. Można tam zakupić zegary, lustra, rzeźby, porcelanę lub sztućce. Sprzedawane są tam też stare monety, obrazy, ikony i książki. Na innych stanowiskach możliwe jest odnawianie staroci lub dokonywane są drobne naprawy bibelotów. Wiele z nich oferuje także możliwość dorobienia brakujących elementów kompletów, np. krzeseł lub uszkodzonych detali, takich jak dekoracje na szafach, toaletkach lub innych przedmiotach. Można też zakupić tam materiały do samodzielnego usunięcia małych usterek lub uzyskać pomoc w urządzeniu mieszkania w klasycznym stylu.

Odnawianie staroci Odnawianie staroci

Warszawskie Targi Antyków to miejsce, gdzie wielu sprzedawców działa pod jedną nazwą, ale każdy z nich prezentuje własne towary, co daje klientom możliwość rozeznania się w cenach oraz wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty. Miłośnicy antyków, klasycznych mebli czy przedmiotów codziennego użytku z duszą, powinni odwiedzić to miejsce, by w nowoczesnej hali pozwalającej na zakupy przez cały rok, rozejrzeć się i na własne oczy przekonać co nasza giełda ma do zaoferowania. Wszystkie działające na terenie targów firmy oraz ich pracowników łączy jeden fakt, są oni całkowicie oddani swojej pracy, która dla wielu z nich jest nie tylko źródłem utrzymania, ale także pasją.

Odnawianie staroci