O nas

Warszawskie Targi Antyków to bez wątpienia największa w Polsce giełda, gdzie można kupić wiekowe meble z klimatem, różnego rodzaju bibeloty oraz starocie.

Warszawskie Targi Antyków to największa giełda antyków w Polsce. W ogrzewanej hali o powierzchni ponad 3500 m2 antyczne przedmioty, a także rzeczy stylizowane sprzedaje ponad 70 kolekcjonerów z całej Polski. Sprzedaż staroci odbywa się regularnie w każdy weekend, od godziny 8.00 do 16.00.
Warszawskie Targi Antyków to nie tylko największy bazar staroci w kraju. To stała ekspozycja mebli, oświetlenia, zegarów, w większości po kompleksowej renowacji, gotowych do wstawienia do mieszkania czy domu. Sprzedaż antyków odbywa się w każdą sobotę i niedzielę.

Największa w Polsce giełda, gdzie można kupić wiekowe meble

Warszawa to miasto gdzie na strychach lub w piwnicach często poukrywane są skarby, lub starocie.

Na Targach swoje punkty mają też zawodowi konserwatorzy, którym można zlecić renowację mebli, naprawę antycznych lamp czy wyczyszczenie srebrnej zastawy czy sztućców.
Większość ze sprzedawców dysponuje transportem, albo jest w stanie polecić dostawcę, który zawiezie zakupiony przedmiot do domu, pomoże złożyć mebel czy nastawić zegar. Na Targach działają również firmy specjalizujące się w montażu oświetlenia.
Z oferty targów korzystają również firmy wypożyczające antyczne meble, zegary, lampy do wyposażenia wnętrz filmowych. W wielu polskich produkcjach filmowych, stylizowane wnętrza, zostały wyposażone w antyczne przedmioty z Warszawskich targów Antyków.
Warszawskie Targi Antyków różnią się od innych giełd staroci. Sprzedawane przedmioty:

Poddane są renowacji. Na ogół antyczne meble, lampy, zegary, instrumenty muzyczne są naprawione i gotowe do użytku.

Odnawianie staroci Odnawianie staroci

Na Warszawskich Targach Antyków znajdziemy antyczne przedmioty z różnych epok i w różnym stylu. Od bardzo modnych w ostatnich latach mebli, lamp w stylu art-deco czy skandynawskiego designu, poprzez niezmiernie ozdobne i złocone meble, lampy czy szczególnie, zegary w stylu Boulle czy też niezwykle zgrabne, eleganckie meble w stylu Secesji.
Kochający styl biedermeier czy inkrustowane meble angielskie znajdą na Warszawskich Targach Antyków stoiska specjalizujące się w sprzedaży przedmiotów w tych stylach i krajach.
Na giełdzie staroci w Broniszach stoiska mają również kolekcjonerzy, którzy specjalizują się w designie z okresu PRL. Można kupić u nich słynne porcelanowe figurki z Ćmielowa czy też podobne figurki z Węgier. Na Warszawskich Targach Antyków, kupimy również filmowe plakaty, afisze teatralne, grafiki i miedzioryty.
Zbieraczy pocztówek, znaczków, monet, pamiątek zaskoczy olbrzymi wybór przedmiotów, które oferuje targ.
Kolekcjonerzy poszukujący rzeźb, również dużej formy, znajdą na bazarze pozycje wykonane w brązie i innych materiałach, znanych twórców.
Warszawskie Targi Antyków to największy targ staroci w Polsce. To nie sklep o ustalonych cenach, sprzedawcy są otwarci na targowanie i negocjacje cenowe.

Odnawianie staroci