Przejdź do treści

Informujemy, że nie prowadzimy skupu przedmiotów. Prosimy o nie przesyłanie ofert sprzedaży, zdjęć, próśb o wycenę.

Wirtualny spacer

Wystawca powrót

PUH Dessa Stanisław Smakulski - Antyki Olsztyn

Telefon
693 256 895
E-mail
dessa.olsztyn@wp.pl
Lokalizacja
Sektor B54 B53 B52 B51 - hala antyków

Firma „DESSA” z Olsztyna istnieje na rynku ponad 20 lat. Zajmujemy się sprzedażą, renowacją i skupem antyków. Oferujemy bardzo zróżnicowany asortyment towaru antykwarycznego.

Można u nas nabyć stare meble, wszystkie rodzaje zegarów, ceramikę, porcelanę, szkło, srebra, platery, brązy, obrazy, lampy, żyrandole, biżuterię, militaria i dziesiątki innych przedmiotów.

Sprzedajemy zarówno przedmioty w oryginalnych stanach zachowania jak i odrestaurowane w pracowni konserwatorskiej, która od lat cieszy się dobrą renomą na lokalnym rynku.

Wykonujemy specjalistyczną renowację mebli i przedmiotów z metalu. Konserwujemy i renowujemy towar własny jak i klienta. Szeroki wachlarz usług obejmuje zarówno przedmioty sprzedawane przez nas jak i pozostawione nam do zabezpieczeń renowacyjno- konserwacyjnych.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż i konserwację sztućców, których mamy największy wybór w kraju.

Sprzedajemy nie tylko zestawy na 6, 12, 24 osoby ale także pojedyncze sztućce oraz jesteśmy w stanie dokompletować i uzupełnić prawie każdy brakujący sztuciec klienta.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży piękne i niespotykane komplety i pojedyncze sztuki sztućców środka stołu.

Wszystkich odwiedzających Warmię i Mazury zapraszamy też do naszej galerii w Olsztynie ul. Jagiellońska 22 róg Niedziałkowskiego.

Polub nas na Facebooku:

www.facebook.com/dessa.antyki.olsztyn

Usługi

Oferty sprzedawcy

Pokaż wszystkie