Przejdź do treści

Informujemy, że nie prowadzimy skupu przedmiotów. Prosimy o nie przesyłanie ofert sprzedaży, zdjęć, próśb o wycenę.

Wirtualny spacer

Ciekawostki powrót

Zabytkowe lustra

Meble z dawnych epok to propozycja dla wszystkich, którzy pragną urządzić swoje wnętrza w oryginalnym i nieszablowym stylu. W czasach masowej produkcji, kiedy wszystkie elementy wyposażenia wnętrz są do siebie podobne, antyki to idealny pomysł, by uczynić swoje lokum wyjątkowym i stylowym. Piękno i elegancja poparte kunsztem dawnych rzemieślników stanowi dowód na to, że meble antyczne nigdy nie wyjdą z mody. Ich bogactwo pod względem historycznym i artystycznym jest ponadczasowe.

Zabytkowe lustra to niezwykle stylowe akcenty wyposażenia wnętrz. Unikalne, pięknie wykonane ramy są niewątpliwie ważnym elementem dekoracyjnym, dzięki któremu takie antyki idealnie komponują się do wnętrz urządzonych w różnych stylistykach. Ich umieszczenie w sypialni, salonie, garderobie czy w holu może uczynić pomieszczenie gustownym i eleganckim. Oprócz istotnej funkcji dekoracyjnej, takie lustra spełniają także ważne zadanie praktyczne. Toaleta przy zabytkowym, eleganckim zwierciadle to sama przyjemność.

Lustra z dawnych epok czy to klasyczna toaletka, w stylu empire, art deco, w stylu pałacowym czy w neorenesansowym to prawdziwe perełki, które świadczą o świetności minionych wieków. Efektowne ramy z drewna mahoniowego, orzechowego, posrebrzane platerem, czy w eleganckim, złotym kolorze stanowią bardzo efektowne i artystyczne ozdoby, które przykuwają uwagę i budzą podziw. Antyczne zwierciadła to nie tylko atrakcyjna dekoracja wnętrza, ale i bardzo dobra inwestycja. Stare, unikatowe i piękne lustra mogą stanowić cenne dziedzictwo rodzinne.