Przejdź do treści

Informujemy, że nie prowadzimy skupu przedmiotów. Prosimy o nie przesyłanie ofert sprzedaży, zdjęć, próśb o wycenę.

Wirtualny spacer

Aktualności powrót

- 2014-07-18 -

JUŻ OD DRZWI WEJŚCIOWYCH...

Już od drzwi wejściowych widać, że nasze mieszkanie „ma charakter”. Jeżeli w przedpokoju powitają nas: lustro w stylowych ramach i komoda jak żywcem przeniesiona ze starej Francji to znaczy, że właściciel tego mieszkania potrafił stworzyć klimat.

Dziś urządzenie mieszkania antykami jest znacznie prostsze nie kilkanaście lat temu. Kilkudziesięciu wystawców Warszawskich Targów Antyków oferuje nie tylko meble, ale także piękne stylowe grafiki, lustra w pięknych dębowych ramach i mosiężne żyrandole, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej.

Jeżeli nie brakuje nam odwagi to dzięki ciekawym aranżacjom można stworzyć idealne połączenie pokoju dziennego z kuchnią, co da nam namiastkę salonu. Umiejętne wykorzystanie luster pozwoli na optyczne powiększenie powierzchni. Żyrandol i świece w stylowych lichtarzach oświetlą pomieszczenie, które zachwyci naszych gości.

Na stylowych meblach mogą leżeć ręcznie robione serwety , które także są antykami . W Broniszach można dostać firany wykonane ręcznie ponad 60 lat temu i serwetki też z tego okresu.

Dopełnieniem całości może być ścienny zegar, który można kupić w Broniszach w pełni odrestaurowany, ale także odnowić obudowę jak i mechanizmy zegara.