Godziny Otwarcia

Czynne:

w każdą sobotę od 8.00 do 16.00

w każdą niedzielę od 8.00 do 16.00

Przejdź do treści
Wirtualny spacer

Wystawca powrót

Sklep Dekorator Adam Karwowski

Telefon
603 373 761
E-mail
dekorator.karwowski@gmail.com
Lokalizacja
Sektor B 133 - hala antyków

Firma " DEKORATOR" Adam Karwowski działa na rynku antyków od 1979 r. Specjalizuje się w renowacji, naprawie i sprzedaży zabytkowych mebli z różnych epok . Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz dobór najlepszej jakości materiałów gwarantują wysoki poziom naszych usług.

Dotychczasowy dorobek firmy to zlecenia urzędów, spółdzielni, rezydencji, hoteli, biurowców i osób prywatnych. Wśród zleceniodawców można wymienić między innymi Ministerstwo Kultury, dla którego firma od lat wykonuje różnorodne zlecenia.

Zapraszamy do naszej pracowni renowacyjnej, która mieści się przy trasie wylotowej z Warszawy na Mińsk Mazowiecki, w miejscowości Chrośla ul.Żwirowa 14 A

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

 • kompleksową renowację mebli
 • czyszczenie i usuwanie starych politurowanych powłok
 • uzupełnianie oraz dorabianie brakujących elementów
 • fornirowanie, bejcowanie, politurowanie, woskowanie
 • malowanie mebli farbami
 • dorabianie, reperację, wymianę okuć, zamków, kluczy itp.
 • kompleksowe usługi tapicerskie   
 • Realizujemy również nietypowe zamówienia.
 • rekonstrukcja mebli na podstawie fotografii
 • sprzedaż i renowacja antyków
 • przerabianie i adaptacja mebli do indywidualnych potrzeb
 • produkcja mebli na zamówienie

Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, wykonywanych solidnie i w terminie. Zapraszamy do współpracy.

Chrośla ul.Żwirowa 14 A  trasa Warszawa - Mińsk Mazowiecki

Sprzedaż i renowacja mebli. Meble na zamówienie

Adam Karwowski tel. 603 373 761

Usługi

Transport

Renowacja

Firma " DEKORATOR" Adam Karwowski działa na rynku antyków od 1979 r. Specjalizuje się w renowacji, naprawie i sprzedaży zabytkowych mebli z różnych epok . Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz dobór najlepszej jakości materiałów gwarantują wysoki poziom naszych usług. Dotychczasowy dorobek firmy to zlecenia urzędów, spółdzielni, rezydencji, hoteli, biurowców i osób prywatnych. Wśród zleceniodawców można wymienić między innymi Ministerstwo Kultury, dla którego firma od lat wykonuje różnorodne zlecenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową renowację mebli czyszczenie i usuwanie starych politurowanych powłok uzupełnianie oraz dorabianie brakujących elementów fornirowanie, bejcowanie, politurowanie, woskowanie malowanie mebli farbami dorabianie, reperację, wymianę okuć, zamków, kluczy itp. kompleksowe usługi tapicerskie Realizujemy również nietypowe zamówienia. rekonstrukcja mebli na podstawie fotografii sprzedaż i renowacja antyków przerabianie i adaptacja mebli do indywidualnych potrzeb produkcja mebli na zamówienie Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, wykonywanych solidnie i w terminie. Zapraszamy do współpracy. Chrośla ul.Żwirowa 14 A trasa Warszawa - Mińsk Mazowiecki Sprzedaż i renowacja mebli. Meble na zamówienie Adam Karwowski tel. 603 373 761

Oferty sprzedawcy

Pokaż wszystkie